Video


Šovs


Šovs "Brazilian Queens" — tā ir karnevāla samba, karstasinīga mūzika un neaizmirstama svētku atmosfēra jūsu pasākumā.

Šovs kāzām


Dargās līgavas, speciāli Jums brazīliešu šovs Brazilian Queens piedāvā pirmskāzu meistarklasi. Dažu stundu laikā mūsu mākslinieki palīdzēs apgūt vieglas kustības, un, savās kāzās Jūs varēsiet apburt savu līgavaini un savus viesus ar ugunīgo deju - Jūs varat kļūt par daļu no šova! Tas garantē Jums neaizmirstamu efektu, oriģinālas fotogrāfijas un video. Kāzas brazīliešu stilā uz ilgu laiku atstās saulainu sajūtu Jūsu ģimenes dzīvē!

Ko par mums runā mūsu klienti


Valentina Senkova

LSA direktore

“Latvijas lietišķo sieviešu apvienība” izsaka milzīgu pateicību Brazil show “Brazilian Queens” par aktīvu dalību organizācijas labdarības akcijās!

Dmitrijs Milenins

Dziedātājs, “Friends club” art-direktors

Darba vietā es cienu cilvēkus, kas pārzina savu veicamo darbu. Sākot ar punktualitāti un precizitāti un beidzot ar garastāvokļa izpausmēm. BQ ir tieši tādas, vienmēr ar viņām patīkami strādāt vai vienkārši skatīties uz viņām, es pat nerunāju vēl par slaidām figūrām un elpu aizraujošajiem kostīmiem! Meitenes – jūs esat lieliskas, labi, ka jūs esat mūsu pelēkajā pilsētā!

Svetlana Fogele

Kāzu aģentūras “Day4you” direktore

Meitenes no šova Brazilian Queens uzstājās ikgadējā kāzu izstādē WedExpo Day4you. Krāšņs šovs, skaistas un enerģijas pilnas meitenes, karstasinīgas, aizraujošas dejas – viss pievienoja pasākumam rozīnīti un pievērsa apmeklētāju uzmanību. Mēs esam pateicīgi par sadarbību un ceram uz ilgu un panākumiem bagātu draudzību nākotnē.

Vladimirs Well

Radio SWH+ (raidījuma) vadītājs

Lieliska profesionāļu komanda, svētkiem pievieno spilgtu dinamiku, viegli iekļaujas un veido patīkamu atmosfēru, patiesi rekomendēju sadarbībai.

Cena


Mēs individuāli piemeklējam programmas veidu katram klientam. Programmas cena no 390 eiro.

info@brazilshow.lv
+371 2592 5513